Select Language

ما بهترین ها را به شما پیشنهاد میدهیم

 پیشنهاد ما با در نظر گرفتن متعلق ملک ،سال ساخت و مهمتر قیمت معقول و بصرفه می باشد.

گروه مشاورین درخت سفید

گروه مشاورين white tree در شهر استانبول با برخورداری از تیم کارآمد و متخصص جهت ارائه خدمات مشاوره در امور خریدملک ترکیه . همچنین فروش و اجاره املاک و مستغلات، اخذ اقامت ترکیه از طریق انواع راه های مهاجرت به ترکیه مانند دریافت اقامت توریستی، کاری، ثبت شررکت و سرمایه گذاری   فعالیت می نماید.
مشاورین سرمایه‌گذاری درخت سفید به مدد کارگروهی حرفه‌ای متشکل از وکیل دادگستری، حسابرس ارشد مالیاتی، حسابرس و مترجمان رسمی بستری امن‌ و بدون ریسکی را برای شما فراهم آورده است.
همکاری مستقیم ما با ‌بیش از ۵۰ شرکت بزرگ ساختمانی و سرمایه‌گذاری داخلی و حدود ۴۵ شرکت ساختمانی بین‌المللی راهی مطمئن و ‌سودآور برای سرمایه‌گذاری ملکی شما را فراهم می آورد.
اعتماد شما بزرگترین سرمایه ی ماست، از اینرو برای افزایش و اعتلاء این دارایی ارزشمند با تمام توان در جهت انتخاب و پیشنهاد مسیری مطمئن و رساندن سریعتر شما به اهداف مورد نظرتان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود

 

مقالات

آخرین و یا دست چینی از اخبار و یا مقالات سایت
مزایا و شرایط دریافت اقامت کاری ترکیه

مزایا و شرایط دریافت اقامت کاری ترکیه

به مجوزی که دریافت آن برای تمامی افراد که قصد راه اندازی کسب و کار و استخدام در کشور ترکیه را دارند ضروری می باشد مجوز کاری ترکیه گفته می شود. یکی از شرایط لازم جهت اخذ اقامت کاری ترکیه دریافت مجوز کار در این کشور می باشد. اما آیا می دانید شرایط و مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت کاری ترکیه، چه مواردی هستند؟

8 مرداد 1399 More Informatian ...
​مراحل و شرایط اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک

​مراحل و شرایط اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک

از طریق خرید ملک در کشور ترکیه می توان به اهداف مختلف دست یافت که قطعا و بدون شک یکی از مهمترین اهداف اخذ اقامت ترکیه می باشد. اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک با مزایای قابل توجه بسیار زیادی همراه می باشد. بسیاری از اتباع خارجی می توانند به سادگی و تنها با خرید ملک در این کشور از حقوق شهروندی برخوردار شوند.

7 اردیبهشت 1399 More Informatian ...
مهمترین شهر های ترکیه

مهمترین شهر های ترکیه

بهترین شهرهای ترکیه برای گردشگری، مهاجرت، بازدید و اقامت / بررسی کامل مهمترین و بهترین شهرهای ترکیه / شرایط اقامت، خرید ملک و یا مهاجرت به ترکیه

3 اسفند 1398 More Informatian ...
هزینه های اقامت در ترکیه

هزینه های اقامت در ترکیه

هزینه اقامت در ترکیه یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که باید پیش از مهاجرت مشخص شود. در این مطلب تمامی هزینه های اقامت ترکیه را بررسی می کنیم.

3 اسفند 1398 More Informatian ...
معرفی کامل کشور ترکیه

معرفی کامل کشور ترکیه

این مقاله به معرفی کشور ترکیه، ویژگی های کشور ترکیه، زمان مناسب برای مسافرت به ترکیه، شرایط اخذ اقامت در ترکیه و ... می پردازد.

30 بهمن 1398 More Informatian ...
اخذ اقامت ترکیه و معرفی تمامی شرایط و روش ها

اخذ اقامت ترکیه و معرفی تمامی شرایط و روش ها

اخذ اقامت ترکیه هدف بسیاری از ایرانیانی است که قصد مهاجرت دارند. می‌توان از طریق روش‌هایی چون تحصیل، کار، خرید ملک، ازدواج و... اقامت ترکیه را دریافت کرد. بهتر است پیش از اقدام برای اقامت اطلاعاتی در مورد شرایط اخذ اقامت در ترکیه داشته باشید تا بتوانید راحت‌تر در این باره تصمیم بگیرید.

13 بهمن 1398 More Informatian ...
روش های مهاجرت به ترکیه

روش های مهاجرت به ترکیه

مهاجرت به ترکیه از طریق راهکارهایی چون سرمایه گذاری، خرید ملک، تحصیل، کار و ازدواج امکان پذیر است. ترکیه یکی از بهترین مقاصد مهاجرت برای ایرانیان محسوب می‌شود.

7 بهمن 1398 More Informatian ...
خرید خانه ارزان در ترکیه

خرید خانه ارزان در ترکیه

اگر پول نقد کافی ندارید و به دنبال خرید ملک ارزان در ترکیه هستید، می توانید پروژه هایی که امکان پرداخت اقساطی دارند را انتخاب نمایید.

19 تیر 1396 More Informatian ...
 خرید ملک در کدام شهر ترکیه مناسب است

خرید ملک در کدام شهر ترکیه مناسب است

یکی از سوالاتی که همیشه ذهن خریداران خارجی را مشغول می کند، انتخاب شهر و محله مناسب برای خرید ملک است. به خصوص افرادی که قصد زندگی در آن خانه را دارند. اگر بخواهیم یک مقایسه بین مساحت استانبول و تهران داشته باشیم خوب است بدانید که شهر استانبول نسبت به تهران بزرگتر است. مساحت شهر تهران به طور تخمینی 707 کیلومتر مربع است در حالی که مساحت شهر استانبول حدود 5343 کیلومتر مربع می‌باشد. این یعنی مساحت و بزرگی شهر استانبول حدود 7 برابر تهران است.

19 تیر 1396 More Informatian ...
قوانین خرید خانه در ترکیه

قوانین خرید خانه در ترکیه

هر فرد خارجی می تواند تا 30 هکتار اراضی در کشور ترکیه، خریداری نماید. افراد خارجی حق خرید یا اجاره ملک در اراضی نظامی و امنیتی را ندارند. هر فرد خارجی می تواند تا 10 درصد اراضی یک منطقه را خریداری نماید.

19 تیر 1396 More Informatian ...