SelectLanguage

ما بهترین ها را به شما پیشنهاد میدهیم

 پیشنهاد ما با در نظر گرفتن متعلق ملک ،سال ساخت و مهمتر قیمت معقول و بصرفه می باشد.

گروه مشاورین درخت سفید

گروه مشاورین املاک درخت سفید

گروه مشاورين white tree در شهر استانبول با برخورداری از تیم کارآمد و متخصص جهت ارائه خدمات مشاوره در امور خرید، فروش، اجاره املاک و مستغلات و دريافت اقامت توريستي و شهروندي و سرمايه گذاري و ثبت شركت فعالیت می نماید.
مشاورین سرمایه‌گذاری درخت سفید به مدد کارگروهی حرفه‌ای متشکل از وکیل دادگستری، حسابرس ارشد مالیاتی، حسابرس و مترجمان رسمی بستری امن‌ و بدون ریسکی را برای شما فراهم آورده است.
همکاری مستقیم ما با ‌بیش از ۵۰ شرکت بزرگ ساختمانی و سرمایه‌گذاری داخلی و حدود ۴۵ شرکت ساختمانی بین‌المللی راهی مطمئن و ‌سودآور برای سرمایه‌گذاری ملکی شما را فراهم می آورد.
اعتماد شما بزرگترین سرمایه ی ماست، از اینرو برای افزایش و اعتلاء این دارایی ارزشمند با تمام توان در جهت انتخاب و پیشنهاد مسیری مطمئن و رساندن سریعتر شما به اهداف مورد نظرتان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود

 

مقالات

آخرین و یا دست چینی از اخبار و یا مقالات سایت
روش های مهاجرت به ترکیه

روش های مهاجرت به ترکیه

مهاجرت به ترکیه از طریق راهکارهایی چون سرمایه گذاری، خرید ملک، تحصیل، کار و ازدواج امکان پذیر است. ترکیه یکی از بهترین مقاصد مهاجرت برای ایرانیان محسوب می‌شود.

7 بهمن 1398 More Informatian ...
خرید خانه ارزان در ترکیه

خرید خانه ارزان در ترکیه

اگر پول نقد کافی ندارید و به دنبال خرید ملک ارزان در ترکیه هستید، می توانید پروژه هایی که امکان پرداخت اقساطی دارند را انتخاب نمایید.

19 تیر 1396 More Informatian ...
 خرید ملک در کدام شهر ترکیه مناسب است

خرید ملک در کدام شهر ترکیه مناسب است

یکی از سوالاتی که همیشه ذهن خریداران خارجی را مشغول می کند، انتخاب شهر و محله مناسب برای خرید ملک است. به خصوص افرادی که قصد زندگی در آن خانه را دارند. استانبول بزرگترین شهر ترکیه است و بیشترین آمار خرید و فروش ملک به افراد خارجی مربوط به این شهر است. وسعت استانبول تقریبا 2 برابر تهران است. استانبول چهارمین شهر توریستی دنیاست. شور زندگی این شهر، ساحل و جنگل های زیبای آن و همچنین ساده تر بودن پیدا کردن شغل مناسب در استانبول از مزایای انتخاب آن برای خرید ملک در ترکیه است.

19 تیر 1396 More Informatian ...
قوانین خرید ملک در ترکیه

قوانین خرید ملک در ترکیه

هر فرد خارجی می تواند تا 30 هکتار اراضی در کشور ترکیه، خریداری نماید. افراد خارجی حق خرید یا اجاره ملک در اراضی نظامی و امنیتی را ندارند. هر فرد خارجی می تواند تا 10 درصد اراضی یک منطقه را خریداری نماید.

19 تیر 1396 More Informatian ...
خرید خانه در ترکیه از نگاه آمار

خرید خانه در ترکیه از نگاه آمار

طبق آمار هایی که کشور ترکیه منتشر کرده است، در چهار ماه ابتدایی سال ۲۰۱۹ تعداد ۱۲۷۸ آپارتمان در این کشور توسط خارجیان خریداری شده است که تقریبا 2.5 برابر سال گذشته می باشد و با رشد روزافزونی مواجه بوده است. رتبه اول خرید خانه متعلق به مردمان کشور عراق است و رتبه بعدی را ایرانیان از آن خود کرده اند. از زمانی که امریکایی ها از برجام خارج شده اند ( اردیبهشت 97) خرید آپارتمان در ترکیه توسط ایرانی ها شدت گرفت.

19 تیر 1396 More Informatian ...